Idealna sala weselna, dom weselny, hotel i restauracja

Film otrzymał mieszane recenzje krytyków. Otrzymała ona „świeży” rating 71% w oparciu o 16 opinii z agregacji witryny Rotten Tomatoes. A, co gdyby pojawiły się w nim: Idealna sala weselna, dom weselny, hotel i restauracja ?

Idealna sala weselna, dom weselny, hotel i restauracja to przecież nie wszystko, zawsze obok może pojawić się choćby fotograf.  Zdjęcia w końcu są bardzo ważne. Zobacz: agataukert.com

Wracając do tematu filmu, to: Całkowity film dał filmowi 3/5 gwiazdki, opisując go jako „jedną z najmniejszych ślubów Robert Webb” i sugerując, że występ w filmie Wesbéda w 2006 r. Był lepszy . Joey Godman, piszący nadchodzący, dał film 1/5 gwiazd, stwierdzając, że fabuła była uproszczona, a żarty „przewidywalne”. Chwalił realizm Hounda i łatwe oglądanie filmu, ale uważał, że kulminacja fabuły została oderwana od większości filmu.

The Guardian powiedział, że film jest „umiarkowanie zabawny”, a postacie Margoylesa i Harrieta Waltera są „ostre i wiarygodne”.  A może, gdyby Idealna sala weselna, dom weselny, hotel i restauracja się tam pojawiły było by inaczej ?

W recenzji Nicholasa Barbera na temat niezależności Nicholas Barber stwierdził, że poruszenie i zamęt w filmie to „małe piwo” w porównaniu do Peep Show, najgorszego tygodnia mojego życia i Gavin i Stacey. Podobnie Metro napisał, że „nienawistny, obserwacyjny charakter humoru […] wygra mnóstwo śmiechu z fanów Peep Show” i ocenił film za 3/5 gwiazd . Inne trzygwiazdkowe recenzje pochodzą z The Daily Express i The Daily Telegraph.

Anthony Quinn, także piszący do The Independent, dał film 2/5 gwiazdom.