Sale i lokale weselne – Warszawa

Raif Moyle (Hound) został wybrany najlepszym mężczyzną dla swojego brata Tima (Webb) i Saskia (Punch) na ich ślubie. A Sale i lokale weselne – Warszawa mogły by się idealnie sprawdzić w takich scenach filmowych. Raif postanawia przekazać Timowi i Saskii niezapomniany prezent w formie wideo weselnego. Odkrywa, że ​​Tim opuścił życie bohemskie i poślubił rodzinnego aspiranta stylu życia wyższego rzędu, a szczególnie ukrytej babci z podeszwy wiadra z poduszką (Miriam Margolyes) w Saskii.

Z matką panny młodej ingerującą w plany ślubne (takie jak organizowanie koni ubranych jak jednorożce i motyle uwolnione przez druhny) Raif dowiaduje się, że Saskia jest zbuntowaną Saskią, którą znał w szkole. Tak, właśnie tam nie w miejscu, którym są Sale i lokale weselne – Warszawa. Spędzając coraz większą ilość czasu z nią podczas przygotowywania wesela, Raif i Saskia pocałują po tym, jak stres planety przynosi jej na nią ogromny nacisk. Ostatecznie ujawniając to Timowi na drodze do ślubu, decydują się na przechwycenie Saskii w drodze do kościoła.  Sale i lokale weselne – Warszawa to nie są, ale zawsze można było na pewno liczyć na dobrego fotografa. My osobiście polecamy: agataukert.com  Ale, co było w filmie to już musicie dalej poczytać; bo na zdjęciach tego nie mamy. Tim pyta Saskia, czy naprawdę chce małżeństwa, aby kontynuować; ona przepłakuje mówi „nie”. Po przyjeździe późno do kościoła, trzy wchodzą na korytarz do ołtarza, gdzie Tim zapowiada, że ​​ślub jego i ślubu Saskia nie będą kontynuowane. Jednak Raif podchodzi do przodu, a wikariusz przeprowadza krótką, ale nielegalną ceremonię dla Raif i Saskia.

Na przyjęciu weselnym, odbywającym się w wielkim domu (prawdziwy Basildon Park), matka Saskii zdaje sobie sprawę, że wszystko, czego chce, jest dla Saskii szczęśliwe.

Reklamy